Ndërlidhjet

BERLIN


Ish presidenti cek Vacllav Havel është nderuar me cmimin e Fondacionit gjerman Ëeimar për kontributin e tij në bashkimin e Evropës dhe mardhëniet gjermano-ceke.
XS
SM
MD
LG