Ndërlidhjet

MOSKË


Zyrtarët rusë njoftojnë se një autobus me të cilin udhëtonte një personel ushtarak rus, ka rënë në minë. Për pasojë 3 oficerë kanë humbur jetën dhe së paku 6 janë plagosur.
XS
SM
MD
LG