Ndërlidhjet

TETOVË


Liderët e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe Partisë Demokratike Kombëtare, Ali Ahmeti dhe Kastriot Haxhirexha, sot e kanë nënshkruar bashkimin e dy partive në një të vetme.
Partia e re do të quhet Bashkimi Demokratik për Integrim.
XS
SM
MD
LG