Ndërlidhjet

SEUL


Së paku 30 mijë koreanojugorë kanë protestuar kundër programeve bërthamore të Korese së Veriut dhe kanë kërkuar sanksione më të fuqishme ndaj Penjanit.
XS
SM
MD
LG