Ndërlidhjet

LONDËR


Ministri i jashtëm britanik, Jack Straw po udhëton drejt Iranit, ku do të diskutojë me zyrtarët vendas shqetësimet e bashkësisë ndërkombëtare lidhur me programet bërthamore të Iranit.
Burimet zyrtare britanike kanë bërë të ditur se do diskutohen dhe cështje që lidhen me terrorizmin dhe të ardhmen e Iranit.
XS
SM
MD
LG