Ndërlidhjet

MADRID


Një ish gjeneral marine i Argjentinës ka mbërritur në Spanjë ku do gjykohet për gjenocid dhe terrorizëm, gjatë viteve 1970 – '80, në kohën e diktaturës ushtarake në vend.
XS
SM
MD
LG