Ndërlidhjet

BEOGRAD


Serbia dhe Mali e Zi e kanë shtyrë marrjen e vendimit se a do ta nënshkruajnë marrëveshjen me Shtetet e Bashkuara, për përjashtimin e shtetasve amerikanë nga dorëzimi në gjykatën e përhershme penale ndërkombëtare, ka thënë sot ministri i jashtëm, Goran Svilanoviq.
XS
SM
MD
LG