Ndërlidhjet

TIRANË


Një gjykatë e Tiranës ka lënë në paraburgim Gafur Adilin, për një kohë të papërcaktuar. Mbi të rëndojnë akuzat për fallsifikim të dokumentave kalim të paligjshëm të kufirit, nxitjen e urrejtjes mes dy kombeve dhe krijimin e organizatave terroriste, ka bërë të ditur Bashkim Nikolla, avokati i Gafur Adilit.
XS
SM
MD
LG