Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Rebelët cecenë kanë zhvilluar aksione gjatë natës së shkuar dhe kanë rrëmbyer një polic rus.
Forcat ruse kanë sulmuar nga ajri një numër fshatrash në afërsi të kryeqytetit cecen Grozni dhe mësohet se kanë ndaluar 140 njerëz.
XS
SM
MD
LG