Ndërlidhjet

MOSKË


Autoritetet e Rusisë vazhdojnë hetimet për sulmin e djeshëm vetëvrasës në koncertin afër Moskës që la së paku 13 të vdekur dhe vetë dy sulmuesit femra.
Ndërkaq, presidenti Vladimir Putin ka anuluar vizitat në Malajzi dhe në Uzbekistan pas këtyre sulmeve, për të cilat u akuzuan separatistë çeçenë.
XS
SM
MD
LG