Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti amerikan, George Bush, do të udhëtojë sot drejt Afrikës në një turne pesë ditor.
Bush do vizitojë Senegalin, Afrikën e Jugut, Botsvanën, Nigerinë dhe Ugandën.
XS
SM
MD
LG