Ndërlidhjet

VJENË


Kreu i agjencisë së Kombeve të Bashkuara që merret me luftën kundër drogës dhe krimit, ka kërkuar një fushatë mbarë botërore më intensive kundër trafikut të qënieve njerëzore.
Sipas të njëjtave burime shumë vende nuk pranojnë të trajtojnë një problem të tillë.
XS
SM
MD
LG