Ndërlidhjet

VJENË


Zyrtarë të Kombeve të Bashkuara po diskutojnë në Vjenë luftën kundër trafikut të drogës dhe të njerëzve.
Gjatë takimit u tha se 90 për qind e opiumit që trafikohet sot në botë vjen nga Afganistani.
XS
SM
MD
LG