Ndërlidhjet

VLLADIKAVKAZ


Së paku pesë ushtarë rusë janë vrarë dhe disa të tjerë janë plagosur si pasojë e sulmeve nga rebelët cecenë.
të pesë ushtarët janë vrarë në incidente të ndara në pjesë të ndryshme të Cecenisë.
XS
SM
MD
LG