Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kryeministri britanik, Tony Balir sonte i drejtohet Kongresit të Shteteve të Bashkuara në Uashington dhe takohet me presidentin George Bush për bisedime që pritet të përqëndrohen lidhur me Irakun.
Zëdhënësit e Shtëpisë së Bardhë thanë se dy liderët do të përqëndrohen në '' adresimin e kërcënimeve të shekullit 21''.
XS
SM
MD
LG