Ndërlidhjet

BAGDAT


Kanë vazhduar dhe gjatë ditës së sotme sulmet ndaj trupave amerikane në Bagdat, ku për pasojë është vrarë një ushtar dhe është plagosur një tjetër.
Kjo e con numrin e ushtarëve të vrarë në Irak në 153.
XS
SM
MD
LG