Ndërlidhjet

VJENË


Mjekët në një spital të Vjenës kanë njoftuar se kanë realizuar transplantin e parë të gjuhës tek njeriu.
Operacioni ka zgjatur 14 orë dhe pacientja ishte një 42 vjecare që vuante nga tumorri në gjuhë.
XS
SM
MD
LG