Ndërlidhjet

PRISHTINË


Presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova, mbështet procesin e privatizimit. Kjo është bërë e ditur gjatë një takimi të sotëm mes presidentit Rugova dhe drejtuesve të Agjencionit Kosovar të Mirëbesimit.
Zoti Rugova ka vlerësuar se procesi i privatizimit do ndihmojë në hapjen e vendeve të punës dhe zbutjen e papunësisë.
XS
SM
MD
LG