Ndërlidhjet

PRISHTINË


18 kilogramë heroinë, me vlerë 800 mijë euro, janë kapur gjatë një aksioni të policisë në lindje të Kosovës. Për pasojë janë arrestuar tre persona, një grua dhe dy burra, ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë Barri Fletcher.
Ky i fundit ka shtuar se kjo është sasia më e madhe e drogës e kapur në Kosovë që nga ardhja e UNMIK-ut.
XS
SM
MD
LG