Ndërlidhjet

MAGDEBURG


Policia në Magdeburg të Gjermanisë tha se vandalët kanë dëmtuar një përmendore përkujtimore të viktimave të nazizmit dhe kanë ngjitur nëpër mure gazeta anti-hebreje.
XS
SM
MD
LG