Ndërlidhjet

KANDAHAR


Një grup talibanësh të dyshuar kanë sulmuar disa ushtarë qeveritarë afganë, duke vrarë tre prej tyre.
Sulmuesit morrën dhe dy autmjete ushtarake dhe u larguan në male, njoftojnë burimet afgane.
XS
SM
MD
LG