Ndërlidhjet

MITROVICË


Përfaqësuesit politikë serbë në Mitrovicë e dënojnë vrasjen e mbrëmshme të policit të UNMIK-ut në rrugën Mitrovicë-Leposaviq. Anëtari i kryesisë së Kuvendit të Kosovës Oliver Ivanoviq e dënoi këtë sulm dhe tha se kjo tregon se sa jemi të pasigurtë.
XS
SM
MD
LG