Ndërlidhjet

SHKODËR


Ish-zëvendëskryeministri dhe ish-ministri i Jashtëm shqiptar Ilir Meta tha sot në Shkodër se qeveria "Nano', ka humbur besimin e qytetarëve shkodranë. "Jemi këtu për t'i thënë ndal mosmbajtjes së premtimeve elektorale. Shkodranët nuk ngopen me gënjeshtra,", tha Meta. Meta tha se nuk do të lejojnë që Partia Socialiste të kthehet në skema të reja. "Problemet reale që kemi ngritur nuk zgjidhen duke na përjashtuar nga partia, mua juve apo këdo. Nuk mund të përjashtohet Partia Socialiste nga Partia Socialiste", tha Meta.
XS
SM
MD
LG