Ndërlidhjet

JAKARTA/INDONEZI


Indonezia ndërmorri masa të reja sigurie pas sulmit të djeshëm vetëvrasës në Jakarta. Ministri indonezian për siguri thotë se do të intensifikohen masat lokale të sigurisë. Dje u vranë 14 njerëz dhe u plagosën 150 të tjerë, në sulmin në një hotel luksoz në Jakarta.
XS
SM
MD
LG