Ndërlidhjet

BEOGRAD


Policia e Serbisë ka arrestuar Branisllav Milivojeviqin nga Praqini dhe Sasha Jovanoviqin nga Krushevci për shkak të prodhimit, posedimit dhe shitjes së drogës dhe ka gjetur në automjetin e tyre mbi 10 kilogram heroinë.
XS
SM
MD
LG