Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeadministratori i Kosovës Harri Holkeri sot arriti për vizitë dy ditëshe në Kosovë, dhe fillimisht u takua me gjeneralin e KFOR-it Fabio Mini.
Holkeri do të takohet edhe me zyrtarët tjerë të lartë të administratës së Kombeve të Bashkuara, dhe me udhëheqësit vendorë të Kosovës.
XS
SM
MD
LG