Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ministri i Mbrojtjes i Serbisë dhe Malit të Zi ka paralajmëruar se në Kosovë dhe rreth saj po rritet dhuna ndërmjet serbëve dhe shqiptarëve.
Boris Tadic tha se sulmet në dy ditët e shkuara paraqesin, siç i quajti ai, "shkallëzim të konfliktit".
XS
SM
MD
LG