Ndërlidhjet

NJU JORK


Këshilli i Sigurimit diskuton sot në një takim të jashtëzakonshëm gjendjen e sigurisë në Kosovë. Takimi i cili është thirrur me kërkesë të Serbisë dhe Malit të Zi, sipas burimeve të Kombeve të Bashkuara do nisë rreth orës 21 me orën e Evropës Qëndrore.
XS
SM
MD
LG