Ndërlidhjet

KAJRO


Përmes një kasete të transmetuar nga kanali Al-Arabija, një nga udhëheqësit e Al-Kaidës bën thirrje për xhihad në Irak dhe rezistencë kundër pushtimit amerikan.
Autorësia e kasetës nuk mund të vërtetohet në mënyrë të pavarur.
XS
SM
MD
LG