Ndërlidhjet

BERLIN


Në kryeqytetin afgan Kabul janë vjedhur zyrat e Agjencisë gjermane për bashkëpunim teknik, ku për pasojë është plagosur një punonjës vendor dhe janë grabitur 130 mijë dollarë.
XS
SM
MD
LG