Ndërlidhjet

SHKUP


Qeveria maqedonase ka dyfishuar shpërblimin për ata që informojnë lidhur me fatin e personave të zhdukur gjatë konfliktit të vitit 2001në vend.
50 mijë dollarë janë vënë në dispozicion të informatorëve që cojnë në gjetjen e personave apo varreve të 12 maqedonasve, 6 shqiptarëve dhe një bullgari, që llogariten si të zhdukur.
XS
SM
MD
LG