Ndërlidhjet

LONDËR


Ministria e Mbrojtjes ka konfirmuar sot se tre ushtarë britanikë janë vrarë dhe një tjerë është plagosur rëndë në qytetin Basra në jug të Irakut. Raportohet se ushtarët ishin sulmuar gjatë hyrjes në ndërtesën e ish policisë sekrete, e cila tani shfrytëzohet nga trupat britanike.
XS
SM
MD
LG