Ndërlidhjet

LONDËR


Diplomatët dhe personeli i ambasadës së Britanisë në Bagdad janë evakuuar nga ndërtesa pasi kishin marrë "kërcënime të besueshme" për sulme të mundshme, ka thënë sot një zëdhënës i ministrisë së jashtme në Londër.
XS
SM
MD
LG