Ndërlidhjet

BOMBAJ/INDI


Dy automobilë-bomba lanë të vdekur 44 njerës dhe më se 100 të plagosur në Bombaj, kryeqendër finasiare e Indisë.
Deri tash askush nuk mori përgjegjësinë për dy shpërthimet, por qeveria ka vënë forcat policore në gjendje të lartë gatishmërie.
XS
SM
MD
LG