Ndërlidhjet

BAKUBA – IRAK


Një ushtar amerikan u vra dhe katër të tjerë janë plagosur sot në Bakuba, në veri të Bagdatit si pasojë e një sulmi ndaj automjeteve me të cilat ata udhëtonin.
Ndërkaq gjatë ditës së djeshme 8 ushtarë amerikanë u plagosën dhe një ushtar britanik u vra.
XS
SM
MD
LG