Ndërlidhjet

LONDËR


Mungesa e investimeve shkaktoi ndërprerjen e djeshme të energjisë elektrike në disa pjesë të Londrës, cfarë solli bllokimin tramvajeve dhe një pjese të transportit publik.
Kjo u bë e ditur nga kryebashkiaku i Londrës, Ken Livingstone.
XS
SM
MD
LG