Ndërlidhjet

BEOGRAD


Parlamenti i Serbisë dhe Malit të Zi miratoi sot një plan për të vendosur brenda një kornize ekonomitë e dy republikave, përfshirë, sistemin e doganave, tregtisë etj.
XS
SM
MD
LG