Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zëdhënësi i policisë së Kombeve të Bashkuara ka konfirmuar se persona të panjohur mbrëmë në Prishtinë kanë vrarë me armë zjarri një person dhe kanë plagosur një tjetër, derisa po udhëtonin me veturë.
Sipas burimeve vendore është vrarë Agim Makolli, 41 vjeç, dhe është plagosur Fadil Suleviqi, 38 vjeç, pjestar i Shërbimit policor të Kosovës.
Zëdhënësi Barri Fletcher konfirmoi këte vrasje duke thënë se motivet e këtij incidenti mbeten misterioze.
XS
SM
MD
LG