Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ, RUSI


Një zyrtar rus ka bërë të ditur se pesë persona kanë vdekur dhe 11 të tjerë janë plagosur në një sulm të kryengritësve çeçenë gjatë 24 orëve të fundit. Ai ka thënë se viktimat janë shkatuar nga sulmet e forcave kryengritëse ndaj pozitave të ushtrisë ruse.
XS
SM
MD
LG