Ndërlidhjet

BOGOTA, KOLUMBI


8 turistë, evropianë dhe izraelitë, janë kidnapuar nga kryengritësit në Kolumbi. Zyrtarët thonë se turistët janë zënë të premtën e kaluar gjatë udhëtimi për gërmime arkeologjike në male, në veri të Kolumbisë. Në mesin e të kidnapurave janë turistë britanikë, gjermanë, spanjollë dhe izraelitë.
XS
SM
MD
LG