Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Sot në selinë e Organizatës Botërore në Nju Jork hapet sesioni i 58-të i Asamblesë së Përgjithshme.
Javën e ardhshme asamblesë do t'i drejtohen liderët botërorë, si presidenti i Shteteve të Bashkuara George Bush, presidenti rus Vladimir Putin dhe presidenti i Afganistanit Hamid Karzai.
XS
SM
MD
LG