Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kryetarja e Parlamentit të Serbisë, Natasha Miçiq, ka bërë të ditur se zgjedhjet presidenciale në Serbi do të mbahen më 16 nëntor. Zgjedhjet e tetorit dhe të dhjetorit të vitit të kaluar kishin dështuar, për shkak të numrit të vogël të pjesëmarrësve në zgjedhje.
XS
SM
MD
LG