Ndërlidhjet

PRISHTINË


Forcat e KFOR-it e kanë bllokuar sot ndërtesën e Gjykatës së Qarkut në Prishtinë, pas një paraqitjeje anonime se në ndërtesë është vendosur një sajim shpërthyes.
Zëdhënësi i Shërbimit Policor të Kosovës Refki Morina ka deklaruar se KFOR-i dhe policia punojnë për të vërtetuar nëse kërcënimi është i vërtetë.
XS
SM
MD
LG