Ndërlidhjet

ANKARA


Të paktën 13 iranianë janë vrarë dhe 25 janë plagosur nga rrokullisja e një autobusi të udhëtarëve afër qytetit Dogubeyazit në Turqinë lindore.
Iranianët ktheheshin nga një udhëtim pelegrinazhi në Siri.
XS
SM
MD
LG