Ndërlidhjet

JERUSALEM


Udhëheqësi palestinez, Jaser Arafat i ka bërë apel të drejtpërdjetë Izraelit për një armëpushim të ri, duke thënë se ai do t'i bind për këtë grupet militante islamike. Ai ka thënë se grupet militante, Xhihadi Islamik dhe Hamasi kanë dhënë shënja pozitive për një armëpushim të ri të mundshëm.
XS
SM
MD
LG