Ndërlidhjet

PRISHTINË


"Ka shumë mundësi për investime të huaja dhe duhet punuar që afaristët e huaj të investojnë në Kosovë", tha në Prishtinë koordinatori i paktit të Stabilitetit për Evropën Juglindore, Erhard Busek.
Busek gjatë takimit me kreun e UNMIK-ut, Hari Holkeri, bisedoi rreth kushteve për investimet nga jashtë. Në takim qenë të pranishëm dhe biznesmenë të huaj.
XS
SM
MD
LG