Ndërlidhjet

XHENIN


Katër palestinezë dhe tre ushtarë izraelitë janë plagosur gjatë operacioneve të sotme të trupave izraelite në Bregun Perëndimor.
Në mesin e palestinezëve të plagosur janë dhe dy fëmijë.
Asambleja e Kombeve të Basshkuara ka diskutuar sot kërcënimet e Izraelit për të dëbuar apo vrarë udhëheqësin palestinez Jaser Arafat.
XS
SM
MD
LG