Ndërlidhjet

UASHINGTON


Në zonën bregdetare në jug të Shteteve të Bashkuara ka filluar një aksion për pastrimin e mbeturinave të shkaktuarar nga uragani i fuqishëm Isabel. Ky uragan ka shkaktuar vdekjen e mbi 25 personave dhe dëme të shumta materiale.
XS
SM
MD
LG