Ndërlidhjet

TOKIO


Kryeministri i Japonisë, Junishiro Koizumi është është ri-zgjedhur kryetar i Partisë Liberale Demokratike të Japonisë dhe do të vazhdojë të punojë detyrën e tij të kryeminstrit edhe për tri vjetet e ardhshme.
XS
SM
MD
LG