Ndërlidhjet

NJU DEHLI


Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 27 të tjerë janë plagosur në tri incidente të ndara në shtetin Xhamu, në veri të Indisë. Zyrtarët e policisë kanë shprehur dyshime se autorët e sulmeve mund të jenë militantët islamikë.
XS
SM
MD
LG